TNPW040263R4BEED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 343
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
YAGEO
På lager: 0
63.4 Ohms ±0,1% 0,13W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0402
TNPW040263R4BEED
DigiKeys varenummer
541-TNPW040263R4BEEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-TNPW040263R4BEEDCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-TNPW040263R4BEEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW040263R4BEED
Beskrivelse
RES 63.4 OHM 0.1% 0.13W 0402
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW040263R4BEED Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)