TNPW040262R0BYED
DigiKeys varenummer
TNPW040262R0BYED-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW040262R0BYED
Beskrivelse
RES 62 OHM 0.1% 0.13W 0402
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 Ohms ±0,1% 0,13W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW040262R0BYED Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)