TNPW040261R9BEED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 1.725
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 3.335
Datablad
YAGEO
61.9 Ohms ±0,1% 0,13W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0402
TNPW040261R9BEED
DigiKeys varenummer
TNPW040261R9BEED-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW040261R9BEED
Beskrivelse
RES 61.9 OHM 0.1% 0.13W 0402
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW040261R9BEED Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)