TNPW040237K4BEED
DigiKeys varenummer
541-2125-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-2125-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-2125-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW040237K4BEED
Beskrivelse
RES 37.4K OHM 0.1% 0.13W 0402
Detaljeret beskrivelse
37.4 kOhms ±0,1% 0,13W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW040237K4BEED Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)