TNPW040230K1DHED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
30.1 kOhms ±0,5% 0,13W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0402
TNPW040230K1DHED
DigiKeys varenummer
TNPW040230K1DHED-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW040230K1DHED
Beskrivelse
RES 30.1K OHM 0.5% 0.13W 0402
Producentens standard leveringstid
45 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW040230K1DHED Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)