TNPW04022K29BEEP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
2.29 kOhms ±0,1% 0,13W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0402
TNPW04022K29BEEP
DigiKeys varenummer
TNPW04022K29BEEP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW04022K29BEEP
Beskrivelse
RES 2.29K OHM 0.1% 0.13W 0402
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW04022K29BEEP Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)