TNPW02017K50BEED | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TNPW02017K50BEED |
Beskrivelse | RES 7.5K OHM 0.1% 0.075W 0201 |
Producentens standard leveringstid | 25 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 7.5 kOhms ±0,1% 0,075W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TNPW02017K50BEED Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0201 (0603 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,010" (0,26mm) |