TNPW02014K02BEED
DigiKeys varenummer
541-TNPW02014K02BEEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-TNPW02014K02BEEDCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-TNPW02014K02BEEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW02014K02BEED
Beskrivelse
RES 4.02K OHM 0.1% 0.075W 0201
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.02 kOhms ±0,1% 0,075W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
TNPW02014K02BEED Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)