TNPW0201100RBEED
DigiKeys varenummer
541-TNPW0201100RBEEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-TNPW0201100RBEEDCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-TNPW0201100RBEEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPW0201100RBEED
Beskrivelse
RES 100 OHM 0.1% 0.075W 0201
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±0,1% 0,075W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPW0201100RBEED Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)