TNPV12103M01DEEA
DigiKeys varenummer
541-2547-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-2547-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-2547-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TNPV12103M01DEEA
Beskrivelse
RES SMD 3.01M OHM 0.5% 1/3W 1210
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.01 MOhms ±0,5% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Højspænding, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPV12103M01DEEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Højspænding, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,100" B (3,20mm x 2,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)