TNPU1206348KBZEN00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
348 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPU1206348KBZEN00
DigiKeys varenummer
TNPU1206348KBZEN00-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPU1206348KBZEN00
Beskrivelse
RES SMD 348K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPU1206348KBZEN00 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)