TNPU0805562RAZEN00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale Thin Film
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale Thin Film
På lager: 0
Datablad
562 Ohms ±0,05% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPU0805562RAZEN00
DigiKeys varenummer
TNPU0805562RAZEN00-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPU0805562RAZEN00
Beskrivelse
RES SMD 562 OHM 0.05% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPU0805562RAZEN00 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)