TNPU0805280KBZEN00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
280 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPU0805280KBZEN00
DigiKeys varenummer
TNPU0805280KBZEN00-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPU0805280KBZEN00
Beskrivelse
RES SMD 280K OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPU0805280KBZEN00 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)