TNPU0603205RAZEN00
DigiKeys varenummer
TNPU0603205RAZEN00-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPU0603205RAZEN00
Beskrivelse
RES SMD 205 OHM 0.05% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
205 Ohms ±0,05% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TNPU0603205RAZEN00 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)