TMC05016R00FE02
TMC05016R00FE02
TMC05016R00FE02
DigiKeys varenummer
541-TMC05016R00FE02-ND
Producenter
Producentens varenummer
TMC05016R00FE02
Beskrivelse
RES CHAS MNT 16 OHM 1% 50W
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 Ohms ±1% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TMC05016R00FE02 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Serie
Funktioner
Fugtresistent
Emballage
Bulk
Belægning, hustype
Aluminium
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Flanger
Modstand
16 Ohms
Størrelse/dimension
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,625" (15,87mm)
Effekt (Watt)
50W