TMC0102R500FE02
TMC0102R500FE02
TMC0102R500FE02
DigiKeys varenummer
TMC10-2.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
TMC0102R500FE02
Beskrivelse
RES CHAS MNT 2.5 OHM 1% 12.5W
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.5 Ohms ±1% 12,5W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TMC0102R500FE02 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Serie
Funktioner
Fugtresistent
Emballage
Bulk
Belægning, hustype
Aluminium
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Flanger
Modstand
2.5 Ohms
Størrelse/dimension
0,750" L x 0,800" B (19,05mm x 20,32mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,405" (10,29mm)
Effekt (Watt)
12,5W