RWR89SR200FRB12
DigiKeys varenummer
541-RWR89SR200FRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89SR200FRB12
Beskrivelse
RES 0.2 OHM 3W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 mOhms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RWR89SR200FRB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±650ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)