RWR89SR178FRS70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
178 mOhms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89SR178FRS70
DigiKeys varenummer
RWR89SR178FRS70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR89SR178FRS70
Beskrivelse
RES 0.178 OHM 1% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±650ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)