RWR89S3921FPB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.92 kOhms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89S3921FPB12
DigiKeys varenummer
RWR89S3921FPB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89S3921FPB12
Beskrivelse
RES 3.92K OHM 3W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR89S3921FPB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)