RWR89S35R7FRBSL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RWR89S35R7FRBSL-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | RWR89S35R7FRBSL |
Beskrivelse | RES 35.7 OHM 3W 1% WW AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 35.7 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RWR89S35R7FRBSL Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±30ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 250°C |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens R (0,01%) |