RWR89S2490FRS73 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
På lager: 493
249 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89S2490FRS73
DigiKeys varenummer
RWR89S2490FRS73-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR89S2490FRS73
Beskrivelse
RES 249 OHM 3W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR89S2490FRS73 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)