RWR89S2320FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
232 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89S2320FRBSL
DigiKeys varenummer
RWR89S2320FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89S2320FRBSL
Beskrivelse
RES 232 OHM 3W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR89S2320FRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)