RWR89S1R43FSS70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
1.43 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89S1R43FSS70
DigiKeys varenummer
RWR89S1R43FSS70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR89S1R43FSS70
Beskrivelse
RES 1.43 OHM 3W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)