RWR89S18R7FSBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
18.7 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89S18R7FSBSL
DigiKeys varenummer
RWR89S18R7FSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89S18R7FSBSL
Beskrivelse
RES 18.7 OHM 1% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR89S18R7FSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)