RWR89S1821BSB12
DigiKeys varenummer
RWR89S1821BSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89S1821BSB12
Beskrivelse
RES 1.82K OHM 0.1% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.82 kOhms ±0,1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR89S1821BSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)