RWR89NR100DSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Parametrisk ækvivalent
100 mOhms ±0,5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89NR100DSB12
DigiKeys varenummer
RWR89NR100DSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89NR100DSB12
Beskrivelse
RES 0.1 OHM 0.5% 3W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR89NR100DSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±650ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)