RWR89N7R77DRS73 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
7.77 Ohms ±0,5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89N7R77DRS73
DigiKeys varenummer
RWR89N7R77DRS73-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR89N7R77DRS73
Beskrivelse
RES 7.77 OHM 3W 0.5% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)