RWR89N64R9FSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
64.9 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89N64R9FSB12
DigiKeys varenummer
RWR89N64R9FSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89N64R9FSB12
Beskrivelse
RES 64.9 OHM 1% 3W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR89N64R9FSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)