RWR89N42R2FRS70 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RWR89N42R2FRS70-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RWR89N42R2FRS70 |
Beskrivelse | RES 42.2 OHM 1% 3W AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 42.2 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RWR89N42R2FRS70 Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent, Induktionsfri |
Mfr | Temperaturkoefficient ±30ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 250°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens R (0,01%) |