RWR89N2R80BRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.8 Ohms ±0,1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89N2R80BRBSL
DigiKeys varenummer
RWR89N2R80BRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89N2R80BRBSL
Beskrivelse
RES 2.8 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)