RWR89N2200BSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
220 Ohms ±0,1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89N2200BSB12
DigiKeys varenummer
RWR89N2200BSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89N2200BSB12
Beskrivelse
RES 220 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR89N2200BSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)