RWR89N2150FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
215 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89N2150FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR89N2150FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR89N2150FRRSL
Beskrivelse
RES 215 OHM 3W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR89N2150FRRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)