RWR89N16R5FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
16.5 Ohms ±1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR89N16R5FRBSL
DigiKeys varenummer
RWR89N16R5FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89N16R5FRBSL
Beskrivelse
RES 16.5 OHM 3W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)