RWR89N1691BSBSL
DigiKeys varenummer
RWR89N1691BSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR89N1691BSBSL
Beskrivelse
RES 1.69K OHM 3W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.69 kOhms ±0,1% 3W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR89N1691BSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,187" diam. x 0,560" L (4,75mm x 14,22mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)