RWR84SR178FRRSL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RWR84SR178FRRSL-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RWR84SR178FRRSL |
Beskrivelse | RES 0.178 OHM 7W 1% WW AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 19 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 178 mOhms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RWR84SR178FRRSL Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±650ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 250°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens R (0,01%) |