RWR84S56R2FRS73 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
56.2 Ohms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84S56R2FRS73
DigiKeys varenummer
RWR84S56R2FRS73-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR84S56R2FRS73
Beskrivelse
RES 56.2 OHM 7W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84S56R2FRS73 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)