RWR84S4R22FRB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
4.22 Ohms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84S4R22FRB12
DigiKeys varenummer
RWR84S4R22FRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84S4R22FRB12
Beskrivelse
RES 4.22 OHM 7W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84S4R22FRB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)