RWR84S2870FRB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
287 Ohms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84S2870FRB12
DigiKeys varenummer
RWR84S2870FRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84S2870FRB12
Beskrivelse
RES 287 OHM 7W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84S2870FRB12 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)