RWR84S2740BRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
274 Ohms ±0,1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84S2740BRRSL
DigiKeys varenummer
RWR84S2740BRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR84S2740BRRSL
Beskrivelse
RES 274 OHM 7W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84S2740BRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)