RWR84S2500BMBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
250 Ohms ±0,1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84S2500BMBSL
DigiKeys varenummer
RWR84S2500BMBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84S2500BMBSL
Beskrivelse
RES 250 OHM 7W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84S2500BMBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
M (1%)