RWR84S24R9FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
24.9 Ohms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84S24R9FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR84S24R9FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR84S24R9FRRSL
Beskrivelse
RES 24.9 OHM 1% 7W AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84S24R9FRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)