RWR84S1000FRB12
DigiKeys varenummer
541-RWR84S1000FRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84S1000FRB12
Beskrivelse
RES 100 OHM 7W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR84S1000FRB12 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)