RWR84N6040FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
604 Ohms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84N6040FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR84N6040FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR84N6040FRRSL
Beskrivelse
RES 604 OHM 7W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84N6040FRRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)