RWR84N5R62FSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
5.62 Ohms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84N5R62FSB12
DigiKeys varenummer
RWR84N5R62FSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84N5R62FSB12
Beskrivelse
RES 5.62 OHM 7W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84N5R62FSB12 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)