RWR84N51R1FSBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
51.1 Ohms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84N51R1FSBSL
DigiKeys varenummer
RWR84N51R1FSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84N51R1FSBSL
Beskrivelse
RES 51.1 OHM 7W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84N51R1FSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)