RWR84N19R3BRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
19.3 Ohms ±0,1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84N19R3BRBSL
DigiKeys varenummer
RWR84N19R3BRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84N19R3BRBSL
Beskrivelse
RES 19.3 OHM 7W 0.1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)