RWR84N1801BSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.8 kOhms ±0,1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84N1801BSB12
DigiKeys varenummer
RWR84N1801BSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84N1801BSB12
Beskrivelse
RES 1.8K OHM 7W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84N1801BSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)