RWR84N15R4FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
15.4 Ohms ±1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84N15R4FRBSL
DigiKeys varenummer
RWR84N15R4FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84N15R4FRBSL
Beskrivelse
RES 15.4 OHM 7W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)