RWR84N11R1BRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
11.1 Ohms ±0,1% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84N11R1BRRSL
DigiKeys varenummer
RWR84N11R1BRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR84N11R1BRRSL
Beskrivelse
RES 11.1 OHM 0.1% 7W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR84N11R1BRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)