RWR84N1181DRB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.18 kOhms ±0,5% 7W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR84N1181DRB12
DigiKeys varenummer
RWR84N1181DRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR84N1181DRB12
Beskrivelse
RES 1.18K OHM 7W 0.5% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)